witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
PIKNIKI BACHATOWE na Polu Mokotowskim - najbliższy 31.08.2013
Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym sezonie piknik na Polu Mokotowskim. Uroczyście zamykamy sezon piknikowy i przechodzimy do zadaszonych imprez. Dołącz do nas w najbliższą sobotę! Zabieramy koce, karimaty, ręczniki lub cokolwiek na czym można siedzieć, chyba że ktoś lubi bliskość trawy to nie musi nic zabierać. Do tego kosze piknikowe, jedzenie i pozytywne nastawienie oraz chęć przytulania :)

Pikniki mają luźną formę - kto chce to przychodzi. Spotykamy się w najbliższą sobotę tj. 31.08.2013 w godzinach 12.00-14.00. Piknik odbywa się na Polu Mokotowskim w okolicach fontanny.

Wszelkie prośby dotyczące piosenek należy składać do czwartku przed imprezą do Grzegorza Winiarka.

Całość imprezy ma charakter bezpłatny i jak sama nazwa wskazuje odbywa się na świeżym powietrzu. Gramy przez dwie godziny, głównie romanticę, ale pojawią się też utwory dominikańskie. Jedni tańczą, inni gadają, jeszcze inni konsumują słowem iście luźny i niezobowiązujący nastrój. Nad całością czuwają Karolina i Grzegorz, więc w razie pytań są do dyspozycji :)

Nie ma co się zastanawiać, tylko przychodzić i tańczyć!!! :D

Zapraszamy
ZESPÓŁ SALSA CLASICA

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit