witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • SALSA W PARACH - Start 29.03.2019 godz. 20.00 SALSA W PARACH - Start 29.03.2019 godz. 20.00 Salsa liniowa on 1 charakteryzuje się dużą dynamiką tańca pełną spinów(obrotów) oraz rozbudowanych stylingów(elementy ozdobne rąk i nóg). Styl tańczony w linii. 
  • CRASH COURSE BACHATA OD PODSTAW 27 i 28.04 godz.16.00-19.00 CRASH COURSE BACHATA OD PODSTAW 27 i 28.04 godz.16.00-19.00 ZAPRASZAMY NA NOWE P1 W TRYBIE PRZYSPIESZONYM W SALSA CLASICA Z KASIĄ I NIKITĄ!!!
PIKNIKI BACHATOWE na Polu Mokotowskim - najbliższy 31.08.2013
Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym sezonie piknik na Polu Mokotowskim. Uroczyście zamykamy sezon piknikowy i przechodzimy do zadaszonych imprez. Dołącz do nas w najbliższą sobotę! Zabieramy koce, karimaty, ręczniki lub cokolwiek na czym można siedzieć, chyba że ktoś lubi bliskość trawy to nie musi nic zabierać. Do tego kosze piknikowe, jedzenie i pozytywne nastawienie oraz chęć przytulania :)

Pikniki mają luźną formę - kto chce to przychodzi. Spotykamy się w najbliższą sobotę tj. 31.08.2013 w godzinach 12.00-14.00. Piknik odbywa się na Polu Mokotowskim w okolicach fontanny.

Wszelkie prośby dotyczące piosenek należy składać do czwartku przed imprezą do Grzegorza Winiarka.

Całość imprezy ma charakter bezpłatny i jak sama nazwa wskazuje odbywa się na świeżym powietrzu. Gramy przez dwie godziny, głównie romanticę, ale pojawią się też utwory dominikańskie. Jedni tańczą, inni gadają, jeszcze inni konsumują słowem iście luźny i niezobowiązujący nastrój. Nad całością czuwają Karolina i Grzegorz, więc w razie pytań są do dyspozycji :)

Nie ma co się zastanawiać, tylko przychodzić i tańczyć!!! :D

Zapraszamy
ZESPÓŁ SALSA CLASICA

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit