witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
WARSAW SALSA FESTIVAL - ostatnia szansa na zakup passa! W grupie taniej!!!
Warsaw Salsa Festival 2013 to najlepsi artyści, najwięcej tańca, najświeższe inspiracje! W tym roku organizatorzy zafundują Wam maksymalną dawkę dobrej zabawy. Poza imprezami na trzech parkietach czekają na Was after parties w klubie na miejscu w hotelu Gromada. Jeśli jednak festiwalowym priorytetem jest rozwijanie Twojej techniki nasz grafik obfituje w zajęcia, które uczą bawią i dają satysfakcję. Szlifuj styl pod okiem artystów wyznaczających aktualne trendy. Mambo, casino, kizomba czy zouk nie ważne co tańczysz, WSF dostarcza niezapomnianych emocji. Spędź trzy dni w niezwykłej atmosferze jednoczącej ludzi pod wspólnym hasłem taniec! 9 edycja WSF? 
taniec # radość # szaleństwo

Jest już grafik warsztatów WSF! I mamy dla was smutną wiadomość: będziecie chcieli się rozdwoić lub roztroić, bo cały grafik po brzegi wypełniony jest warsztatami, które można by określić mianem "pozycja obowiązkowa". Na które zajęcia się wybrać? Lepiej zacznijcie planować już teraz! Grafik można zobaczyć na stronie WSF: www.salsafestival.pl/workshops/schedule/

Ceny passów po zniżce:
VIP PASS 486 zł
Salsa pass 405 zł
Sensual pass 351 zł
Cuban pass 315 zł
Begginer pass 225 zł/od osoby lub 405 zł od pary
Party pass 170 zł


Chcesz się dopisać do naszej grupy? Nic prostszego! Wyślij maila na adres kursy@salsaclasica.pl z imieniem nazwiskiem i typem passa na który chcesz się zdecydować, a my odezwiemy się do Ciebie! Takiej okazji nie można przegapić!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit