witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
DOMÓWKA w SALSA CLASICA
Już w sobotę - 22.marca 2014 sala Clasici stanie się miejscem  dla wszystkich tańczących zarówno salsę liniową, bachatę, kubanę oraz zouka. Kolejna DOMÓWKA czas start!

Spotykamy się w sobotę 22. stycznia 2014 w godz. 21.00-1.00. Impreza odbywa się w siedzibie szkoły i jak sama nazwa domówkowa wskazuje jest darmowa :) Do tego każdy przynosi to co lubi(jedzenie, picie, dobry humor etc)

Gramy salsę liniową, bachatę, kubanę i zouka. Zawsze zwołujemy ruedy. Wszelkie prośby i zażalenia muzyczne kierujemy do Karoliny Łękawy i Grzegorza Winiarka, najpóźniej dzień przed imprezą. 

Nie może Was zabraknąć!!!
Zapraszamy!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit