witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
NOCHE DEL COBRE - impreza z pokazami - 31.01.2014
NOCHE DEL COBRE czyli Miedziana noc, albo jak kto woli Noc z miedzi to wydarzenie, którego nie można przegapić! Już 31. stycznia Akademia Tańca Sulewskich na ulicy Miedzianej 11 zamieni się w prawdziwy raj dla tancerzy! Impreza pod patronatem SALSA CLASICA!

STARTUJEMY o godzinie 22.00
WSTĘP: 10 zł

Plan na wieczór:
Dwa parkiety taneczne: 
1. parkiet: Salsa liniowa
2. parkiet: Bachata, kizomba i zouk
Za sterami dj-skimi Grzegorz Winiarek(sala sensual) i Karolina Łękawa(sala salsa), a wszystko zostanie uwiecznione na zdjęciach przez Mateusza Płatka.
A do tego: POKAZY TANECZNE(więcej informacji już wkrótce) oraz tajemniczy KONKURS z nagrodami.

Chyba już wiesz co robisz w piątkowy wieczór!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit