witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
Warsztaty Bachaty z Łukaszem Rasiem - 15 i 16. Marca 2014
Jeszcze niektórzy nie odpoczęli po wyjeździe weekendowym, zdjęcia "się jeszcze robią", a my już proponujemy Wam powtórkę. Tym razem w formie statycznej czyli miejscowej - Warszawskiej. Tym, którzy byli na wyjeździe nie trzeba go przedstawiać, a innych powinny przekonać opowieści, zdjęcia, filmy i poniższe info. Podczas gdy inne szkoły skupiają się na salseros my nie zapominamy o tych, którzy kochają sensual. 

ŁUKASZ RAŚ - Założyciel LOFToDANCE.pl. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, tancerz, aktor, choreograf, reżyser. Obecnie interesuje się interakcją w tańcach w parach, materią improwizacji oraz kontaktem między partnerami. Prowadził zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce (Crystal/Key Salsa Festival, Warsaw Salsa Festival, Warsaw Summer Salsa Festival, Wrocław Salsa Festival), a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. w programie „Taniec z gwiazdami”. W Operze Krakowskiej wyreżyserował spektakl w oparciu o autorski scenariusz (musical przygotowany przez 150 dzieci, oraz finalistów wokalnych programów telewizyjnych). Tańczy, bo lubi. 

KIEDY I GDZIE SIĘ BĘDZIE DZIAŁO? 15 i 16. marca w godzinach 12.00-15.00 w siedzibie naszej szkoły na ulicy Bartoszewicza 5. 

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO? Zmysły w tańcu - Założenie w którym taniec partera odbywa się w partnerce, a partnerki w partnerze, wywraca do góry nogami myślenie o tańcu w parach. Bachata, którą tańczymy, to przede wszystkim gra, którą prowadzimy z sobą na parkiecie. Nic nie dzieje się w niej bez przyczyny, jak również nie pozostaje bez konsekwencji. Sprawa jest prosta: grasz, dla samej przyjemności prowadzenia rozgrywki. Twój ruch. 
Bachata bodymovement- co się gdzie kręci a co zgina 
Przestrzeń w bachacie- .... "więcej się można nauczyć podróżując" 
Contact impro w Bachacie- energia krąży między ciałami Taniec dzieje się w głowie- a dopiero potem w ciele Improwizacje kontrolowane- puść wodze fantazji 
Bachata Combo 1, 2 , 3....- warsztat podróżny zawziętego bachatero 

CENNIK: 90 zł - cena dla tych, którzy nie posiadają kart 80 zł + klik - cena dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem oraz posiadaczy karnetów open 

ZAPISY: Drogą mailową pod adresem kursy@salsaclasica.pl, tytuł WARSZTATY, w treści proszę podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy - zapisy są równoznaczne z udziałem w zajęciach.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit