witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
HAVANA NIGHT - edycja charytatywna Dancers4kids
Już 29. marca kolejna impreza z cyklu DANCERS 4 KIDS!

Tym razem szkoły tańca Salsa Clasica, Salsa Passion oraz Arek Arco Domagała oraz inni, łącznie 7 współorganizatorów, i niech będzie to szczęśliwa 7-ka :) mają przyjemność zaprosić wszystkich Ludzi Dobrej Woli na imprezę charytatywną z cyklu DANCERS 4 KIDS, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych i organizację 1-go charytatywnego festiwalu DANCERS 4 KIDS. 

Impreza rozpocznie się przedimprezowym kursem bachaty prowadzonym przez jedną z najlepszych warszawskich par - Karolina Łękawa i Grzegorz Winiarek! 
Nie zabraknie animacji i pokazów, które zaprezentują nam bębniarze ze STREFY RYTMU, TANCERZE PL - rewia emocji oraz LATIN GROOVE i WARSAW SALSA CLUB - gospodarze poprzedniej Warszawskiej imprezy oraz konkursów, które poprowadzi Salsa Passion. 
A wygrać będzie można: 
- dwa party passy na festiwal DANCERS 4 KIDS 
- karnety na zajęcia do szkół Salsa Clasica i Salsa Passion 
- 3 wejściówki na imprezę Havana Night. 

Muzycznie czas umilą nam GRZEGORZ WINIAREK na sali sensual (bachata, kizomba) oraz DJ TOFF ze Szczecina - salsą liniową i kubańską. 

Impreza zapowiada się wyjątkowo gorąco!!!! 

Wiele szkół robi coś razem we wspólnym celu, bez korzyści majątkowych - i to jest ewenement na skalę być może europejską! I nie ważna konkurencja, te imprezy mają zbliżać, a nie dzielić! TANIEC PONAD PODZIAŁAMI i to w wielkim celu! 

MIEJSCE: Havana Night, "JASNA 24", ul. Jasna 24 WARSZAWA 
START: 22.00 
KONIEC: do ostatniego gościa 
BILETY (cegiełki): 10 zł

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit