witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
BACHATOWE JAJO - edycja specjalna Bachata Party - 11.04.2014
Wielkanocna edycja naszego Bachata Party już 11. kwietnia. Impreza wyjątkowa nie tylko z nazwy, ale również z innych powodów. Sprawdź jakie bachatowe jaja przygotowaliśmy dla Was na ten wieczór! 

START: 11.04.2014 g. 22.00 

Dlaczego BACHATOWE?
Bo gramy tylko bachatę i to tą najlepszą, bo sensualną. Parkiet rozgrzewamy do czerwoności, a zmysłowy nastrój nie opuszcza nas ani na chwilę. Oprawa muzyczna czyli tak zwana dj-ka jak co tydzień w rękach Grzegorza, który kocha sensual i romanticę.

Dlaczego JAJO?
Po pierwsze dlatego, że to Wielkanoc i nazwa zobowiązuje, a więc wystrój będzie nawiązywał odpowiednio do klimatu imprezy
Po drugie - co ucieszy tych szalonych - impreza jest przebierana, a więc mile widziane wszystkie zające, kurczaki, pisanki, koszyki, serwetki etc. Wyobraźnia jest nieograniczona.  Organizatorzy i recepcja w obowiązkowych świąteczny uniformach. :)
Po trzecie - co ucieszy każdego - impreza jest połączona z biesiadowaniem. Każdy przynosi co ma w domu najlepszego do jedzenia, ale my również wyłożymy na stół co mamy.

Wstęp, jak na każde bachata party - symboliczne 5 zł na zwrot kosztów :) Dla obecnych openowiczów wstęp darmowy.

Królik, kurczak albo baran też mogą tańczyć! 

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit