witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Ostatni w tym sezonie piknik bachatowy na Polu Mokotowskim - 6. września 2014!
Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym sezonie piknik bachatowy na Polu Mokotowskim. Przed nami dwie godziny bachatowania non stop. 

Zabieramy koce, karimaty, ręczniki lub cokolwiek na czym można siedzieć, chyba że ktoś lubi bliskość trawy to nie musi nic zabierać. Kosze piknikowe, jedzenie, picie i pozytywne nastawienie oraz chęć BACHATOWANIA :)

Pikniki są bezpłatne i mają luźną formę - kto chce to przychodzi. Spotykamy się 6.września  w godzinach 12.00-14.00  na Polu Mokotowskim w okolicach fontanny.  

Gramy przez dwie godziny, głównie romanticę z domieszką innej muzyki bachatowej. Tańczymy, gadamy, jemy, pijemy, leżymy - co kto lubi. Nad całością czuwają Karolina i Grzegorz, więc w razie pytań są do dyspozycji :) 

To już ostatnia szansa na bachatowanie piknikowe w tym sezonie, więc nie może Cię zabraknąć!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit