witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Roztańczona grupa na EL SOL WARSAW SALSA FESTIVAL!
Najlepsi instruktorzy salsy liniowej w Warszawie, kilkadziesiąt godzin zajęć, 2 koncerty Jimmiego Bosha, pokazy, spektakl taneczny, imprezy, bootcamp i wiele więcej!

Aktualny program imprez można sprawdzić na stronie http://pl.www.salsafestival.pl/parties/program/, a aktualny program warsztatów na stronie http://pl.www.salsafestival.pl/workshops/schedule/

Zapisując się do grupy zyskujesz wiele, bo aż 10 % ceny fullpassu zostaje Ci w kieszeni! Do 27. września cena VIP passu grupowego wynosi 486 zł. 

Jak się zapisać? To bardzo proste. Wystarczy wysłać do nas maila w tytule wpisując EL SOL oraz imię i nazwisko, a następnie wysłać przelew na konto 72 1140 2004 0000 3202 7315 3200 w tytule również wpisując EL SOL imię i nazwisko. 

Weź udział w konkursie “Wspomienia – 10 lat Warszawskiego Festiwalu Salsy”! Do wygrania VIP PASS

KROKI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE 
1. Polub stronę Warsaw Salsa Festival https://www.facebook.com/warsawsalsafestival. 
2. Umieść historię na swoim profilu i otaguj w niej Warsaw Salsa Festival 
3. Jako grafikę do swojej historii umieść grafikę posta konkursowego (można pobrać z naszego Fan Page’a). 
4. Udostepnij link do swojej historii pod postem konkursowym na Fan Page’u Warsaw Salsa Festival.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit