witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
NOWY SEZON W SALSA CLASICA
Grafik na nowy sezon powoli się zapełnia. Nowe kursy taneczne, dla ambitnych weekendowe CRASH COURSY, imprezy, warsztaty, wyjazdy taneczne, grupy na festiwale i wiele więcej. Kliknij i zobacz jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie w nowym sezonie!

KURSY TANECZNE:
1. Kizomba Karo&Rico środa 21.00 start 3.09 
2. Mambo Mayer czwartek 18.00 start 4.09 
3. Bachata romantica Grzegorz piątek 20.00 start 12.09 
4. Tango Adrian sobota 18.00 start 13.09 
5. Salsa w parach Grzegorz sroda 18.00 start 17.09 
6. Zouk Dorota i Adam sobota 20.00 start 20.09
7. CRASH Bachata sobota/niedziela 16.00 start  27.09
8. Semba Karo&Rico niedziela 18.00 start 28.09 
9. Reggaeton open level Ania wtorek 19.00 start 30.09 
10. Tango Adrian piątek 18.00 start 3.10
11. Street dance piątek 17.00 start 10.10

W naszej ofercie pojawi się również zupełnie nowy kurs - Bachata footwork&bodymovement. Dla miłośników weekendowych kursów przyspieszonych w drugiej połowie września ruszy Bachata Romantica, a w październiku Kizomba. Raz w miesiącu będą organizowane specjalne warsztaty dla zaawansowanych osób tańczących bachatę, które będą się skupiały na musicality, rytmice, plastyce ciała oraz wykorzystaniu stylingów w tańcu socialowym.

IMPREZY:
Od 12. września powróci do nas BACHATA PARTY, impreza na, której gramy tylko bachatę. Będzie się odbywała w piątki w trybie co dwa tygodnie. W tygodniu, w którym nie będzie bachata party od października ruszy zupełnie nowa impreza, która będzie niezłą gratką dla wszystkich sensualowców. To impreza sobotnia, na której będziemy grali kizombę i bachatę. W październiku planujemy również imprezę specjalną z pokazami tanecznymi, 2 parkietami i konkursem.

FESTIWALE, WYJAZDY TANECZNE:
W chwili obecnej zbieramy grupę na El Sol Warsaw Salsa Festival. Więcej informacji na temat grupy można uzyskać w dziale aktualności na naszej stronie internetowej www.salsaclasica.pl. Nasz instruktor wyrusza również na festiwal do Poznania, więc jeżeli ktoś chciałby się wybrać na DANCE FUSION to należy skontaktować się z Grzegorzem, a on udzieli wszelkich informacji. W planach również grupy na inne festiwale taneczne, między innymi na BACHATURO UNDERGROUND FESTIVAL w Wieliczce oraz kongresy zagraniczne. Planujemy także weekendowy wyjazd taneczny dla miłośników kizomby i bachaty. Więcej informacji na ten temat już niedługo!

BACHATA MEET UP!
W 2015 roku rozpoczynamy cykl spotkań z zagranicznymi instruktorami, z czego na pewno ucieszą się wszyscy tancerze bachaty. W chwili obecnej trwają rozmowy z trzema parami instruktorskimi. Już niedługo będziemy mogli uchylić rąbek tajemnicy i zdradzić w jakiej formie i na jakich zasadach będzie funkcjonować MEET UP!

BĄDŹCIE Z NAMI!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit