witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
KORKE Y JUDITH w WARSZAWIE - Warsaw Bachata Meet Up!
Niezmiernie miło nam jest ogłosić, że na pierwszy Meet Up! zaprosiliśmy twórców jedynego i niepowtarzalnego stylu - BACHATY SENSUAL! W dniach 20-22.lutego odwiedzą nas Korke&Judith!!! 

CZYM JEST WARSAW BACHATA MEET UP!? 
8 godzin zajęć z naszymi gwiazdami 
3 imprezy taneczne pokazy taneczne 

Obecna cena FULL PASSÓW to 300 zł. Oferta obowiązuje do 20. lutego.

Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie http://www.warsawbachatameetup.pl/cennik/ 

Dla każdej 10 - osobowej grupy oferujemy zniżkę 10 %.  Obecna cena grupowa wynosi 270 zł.

Zamknęliśmy zapisy dla pań. Od 1. lutego 2014 zapisy TYLKO dla panów.

NASI INSTRUKTORZY: 
Korke Escalona 
Urodzony 1979 w Kadyksie w Hiszpanii. W dzieciństwie trenował kick boxing i sztuki walki. W wieku 19 lat zainteresował się salsą, a dwa lata później poznał pierwsze kroki bachaty. Znając jedynie krok podstawowy zaczął rozwijać swój własny, indywidualny styl tańca. W czasie kiedy internet nie był tak powszechny wszelkie kombinacje musiał wymyślać samodzielnie. Głównym celem Korke było stworzenie uniwersalnego 'języka tańca' tak by każdy kto pozna ten styl mógł go zatańczyć gdziekolwiek na świecie. W 2002 roku Korke poprowadził swoje pierwsze zajęcia z bachaty, a w 2004 pierwsze zajęcia festiwalone na “Pura Salsa Bahia Sur”. Od 2006 choreograf salsa show team “Dancing Dragons” gdzie poznał obecną partnerkę - Judith. 

Judith Cordero 
Tańczy od dzieciństwa. Trenowała profesjonalnie gimnastykę artystyczną oraz balet. Jej rodzice kochali taniec i w wieku 16 lat zapisali ją na lekcje salsy. Od tego czasu tworzy swój indywidualny styl taneczny 

Korke y Judith 
W 2009 Korke i Judith wykonali swoją pierwszą wspólną choreografię na festiwalu w Hiszpanii. Dzisiaj nazywani są “The Master of Masters” dzięki stworzeniu indywidualnego stylu nazywanego “Bachata Sensual”. Co weekend podróżują po całym świecie prowadząc zajecia na najbardziej prestiżowych festiwalach tanecznych. W 2010, Korke stworzył konkurs Bachatastars, który obecnie stał się konkursem międzynarodowym. Wielu uczniów Korke i Judith jest teraz profesjonalnymi instruktorami bachaty m. in. Chaves i Silvia oraz Kike i Fania. Taniec Korke i Judith jest tańcem techniczym, ale jednocześnie bardzo naturalnym polegającym na tzw 'leading and following'. Judith wprowadza do tego stylu wiele elementów, które sprawiają, że styl ten jest elegancki i pełen gracji. 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.warsawbachatameetup.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit