witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Warsztaty BACHATA SENSUAL z Karo&Dawidem
Bachata Sensual – narodziła się w Europie. Charakteryzuje się wolniejszym tempem i tańczeniem w znacznej części w bliskim kontakcie. Łączy w sobie unoszenia, opadania, przechyły i różnego rodzaju izolacje. 

Na warsztatach nauczycie się jak stać się jednością w tańcu. Krótka choreografia wprowadzi Was w zmysłowy świat Bachaty Sensual. Ważnym elementem będzie izolacja ciała, szczególnie klatki piersiowej, aby ciało poruszało się w sposób rytmiczny oraz płynny. Panowie nauczą się zmysłowej techniki prowadzenia a Panie dzięki elementom stylingu będą doskonaliły swój sposób poruszania się w uwodzicielski sposób. 

WARSZTAT odbywa się 13 grudnia w godzinach 13.00-16.00

PROWADZĄCY: KAROLINA KACZOROWSKA i DAWID GNATOWSKI

CENNIK:
50 zł - całość warsztatu
10 zł + kliknięcie - cena dla posiadaczy kart benefit, fitprofit, fitflex oraz oksystem

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym kursy@salsaclasica.pl lub numerami telefonu 537 664 231 i 537 664 532.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit