witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
ZOUK DANCE
ZOUK DANCE - warsztaty dla początkujących w Salsa Clasica
13 czerwca w godz. 11.30-16.45

Wszystkich, którzy szukają nowości w tańcu, chcą poruszać się w rytm niezwykle romantycznych, zmysłowych i energetycznych kawałków zapraszamy na warsztaty ZOUK DANCE

ZOUK pochodzi z Martyniki, Haiti i Dominikany. Jako styl muzyczny jest niezwykle popularny w afrykańskich krajach francusko- i portugalsko - języcznych . W Europie rozwija się głównie we Francji, ale także cieszy się uznaniem w Ameryce Północnej.

W odróżnieniu od innych tańców latynoskich (np. Salsy) taniec ten wykorzystuje technikę prowadzenia ciałem. Partnerzy tańczą w dużym zbliżeniu, zetknięci biodrami. W ruchu podstawowym to biodra poruszają się najpierw na boki, a dopiero potem reszta ciała, co powoduje, że jest to wyjątkowo zmysłowy taniec.

Warsztaty ZOUK DANCE w Salsa Clasica poprowadzą

Michalina Podolska i Kamil Borecki - Są aktualnymi dwukrotnymi Mistrzami Polski IDO w Bachata, II Vice Mistrzami Świata IDO w Salsie, II Vice Mistrzami Świata IDO w Bachata oraz Mistrzami Świata IDO w Zouku (Nauders/Austria'08) a także dwukrotnymi srebrnymi medalistami Primavera Salsa Open w Salsie L.A. Całe swoje doświadczenie oraz umiejętności zdobyte latami, poparte wieloma szkoleniami u najlepszych, przekazują miłośnikom Salsy, Bachaty i Zouka. Jako instruktorzy wyróżniają się wyjątkowym poczuciem humoru i ogromnym profesjonalizmem.

Plan Warsztatów 13 czerwca
11.30-12.30 Zouk intro - wprowadzenie do stylu / poziom podstawowy
12.45-13.45 Prowadzenie w Zouku - podstawy / poziom podstawowy
13.45-14.30 przerwa
14.30-15.30 Kombinacje i partnerworki Zouk Lambada / poziom otwarty
15.45-16.45 Zouk Flow & Head Flicks - przepływ ruchu i styling / poziom otwarty

Zobacz naszych mistrzów w akcji!

http://www.youtube.com/watch?v=EDBOyuZga58&feature=related

Cena warsztatów
80 zł/ 4 godziny warsztatów
25 zł/ 1 godzina warsztatów

Honorujemy karty Multisport, Fitprofit oraz Fitflex

Zapisy oraz informacje
Salsa Clasica
www.salsaclasica.pl
kursy@salsaclasica.pl
tel. +48 883 069 432


NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit