witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
W3T - Warsztaty Trzech Technik - 14 i 15. marca 2015
Pierwsza odsłona cyklu W3T, w ramach którego zajmujemy się technikami uzupełniającymi, na które nie ma czasu w trakcie trwania regularnych kursów. Trzy techniki, trzy zestawy instruktorskie, jeden weekend - to wszystko już 14 i 15. marca!

12.00-14.00 Sensual&Leading w Zouku - prowadzą Dorota Kwaśna i Adam Musiał

Warsztaty poświęcone są sensualowej stronie Zouka. Styl ten jest kojarzony przede wszystkim z dużą ekspresją i widowiskowymi figurami. Nie zapominajmy jednak, że pomimo swej przestrzenności jest to taniec bardzo zmysłowy, umożliwiający „wczucie” się w partnera oraz budowanie emocji i swoistej intymności w tańcu w takim samym stopniu jak bachata czy kizomba. Warsztaty obejmują uniwersalne techniki prowadzenia koncentrujące się na utrzymywaniu stałego kontaktu z partnerem oraz odpowiedniego napięcia w ciele, partnerworki oraz bodymovement w bliskim trzymaniu

14.00-16.00 Bachata dominikańska - prowadzą Karolina i Grzegorz Winiarek

Bachata dominikańska oparta jest na napięciach pomiędzy partnerami. Charakteryzuje się otwartą ramą oraz dużą ilością elementów footworkowych. To powoduje, że styl dominikański znacząco różni się od pozostałych stylów bachatowych. muzyka dominikańska jest znacznie szybsza niż muzyka stylu sensual.

16.00-18.00 Modern jive - prowadzą Karolina Łuczak i Eryk Pękalak

Taniec dla wszystkich, którzy chcą szybko i skutecznie nauczyć się tańczyć do muzyki popularnej. Jest to umiejętność szczególnie przydatna do tańczenia w parze na dyskotekach lub przyjęciach weselnych - zarówno dla gości jak i młodej pary. Przygotowaliśmy intensywny crash z Modern Jive. Tańca łączącego w sobie wiele elementów tańców użytkowych, które sprawią, że zabawa w parze na weselu, dyskotece lub imprezie firmowej będzie dla Was przyjemnością.

CENNIK:
1 technika - 4h tańca(2 w sobotę i 2 w niedzielę)
Karnet standardowy - 85 zł
Dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem - 2 kliknięcia + 20 zł
Dla posiadaczy karnetów open - 0 zł

2 techniki - 8h tańca(4 w sobotę i 4 w niedzielę)
Karnet standardowy - 150 zł
Dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem - 2 kliknięcia + 30 zł
Dla posiadaczy karnetów open - 20 zł

3 techniki - 12h tańca(6 w sobotę i 6 w niedzielę)
Karnet standardowy - 190 zł
Dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem - 2 kliknięcia + 40 zł
Dla posiadaczy karnetów open - 30 zł

Zapisy przyjmujemy mailowo - kursy@salsaclasica.pl oraz telefonicznie 537 664 231 i 537 664 232.

Serdecznie zapraszamy!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit