witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
BACHATURO - LAST EDITION - grupa SALSA CLASICA
Ostatnia edycja kultowego już festiwalu - BACHATURO! 140h warsztatów tanecznych, 3 imprezy taneczne, najlepsi instruktorzy z zagranicy. To wszystko już w sierpniu w Warszawie. Dołącz do naszej grupy i uzyskaj zniżkę na wydarzenie!

BACHATURO to:
5 FESTIWALI W JEDNYM 
Salsa, Bachata, Zouk, Cubana , Kizomba 
14 SAL NA WARSZTATY(140h zajęć tanecznych)
5 PARKIETÓW Z OSOBNYMI STYLAMI W CZASIE IMPREZ

FESTIWAL ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 21-23.08.2015

Aktualna cena grupowa: 340 zł

Zapisy dokonywane są mailowo na adres kursy@salsaclasica.pl. W tytule należy wpisać BACHATURO 2015 - Imię i nazwisko, w treści zostawić kontakt telefoniczny i mailowy oraz wysłać przelew na konto Salsa Clasica 72 1140 2004 0000 3202 7315 3200 w tytule wpisując również Imię i nazwisko

Szczegółowe informacje na temat festiwalu dostępne na www.bachaturo.com

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit