witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
NOWY SEZON W SALSA CLASICA!!!
Nowy sezon już od 1. września w SALSA CLASICA! 

Na ten rok przygotowaliśmy sporo niespodzianek! Będzie trochę nowości i trochę starości. Postaramy się zadbać o wszystkich - o początkujących i zaawansowanych, o tych bachatujących, kizombująch, zoukujących, salsujących i wszystkich innych, którzy uczęszczają do Salsa Clasica. 

Sezon 2015/2016 rozpoczniemy już chwilę wcześniej, ponieważ pierwsze kursy ruszą już sierpniu, ale prawdziwy boom taneczny rozpocznie się na przełomie września i października. 

Co przygotowaliśmy w tym sezonie? 

NOWE KURSY(startujące w sierpniu oraz pierwszej połowie września): 
Kizomba od podstaw - Start 27.sierpnia, czwartek godz. 20.00 
Kizomba P3 CRASH COURSE - Start 29. sierpnia, sobota i niedziela, godz. 11.00 
Bachata P3 CRASH COURSE - Start 29. sierpnia, sobota i niedziela, godz. 13.00 
Bachata od podstaw CRASH COURSE - Start 29. sierpnia, sobota i niedziela, godz. 16.00 
Salsa w parach od podstaw - Start 31. sierpnia, poniedziałek, godz. 19.00 
Technika tańca w bachacie, dla tańczących - Start 1. września, wtorek, godz. 19.00 
Bachata Ladies styling, dla tańczących - Start 5. września, sobota, godz. 18.00 
Bachata od podstaw - Start 7. września, poniedziałek,godz. 18.00 
Modern jive/podstawy tańca - Start 9. września, środa, godz. 21.00 
Tango od podstaw - Start 20.września, niedziela, godz. 18.00 
Zouk od podstaw - Start 26. września, sobota, godz. 19.00 

Dla tańczących poza Techniką tańca oraz Bachata Ladies styling przygotowaliśmy zajęcia z Bachaty Fusion oraz Masters of Bachata(grupa zamknięta, zgłoszenia tylko w parach) - dwa ostatnie ruszą na przełomie września i października. Poza regularnym kursami planujemy również WARSZTATY dla tańczących: 

Bachata dla tańczących - 19. września, sobota w godz. 13.00-16.00 
Kizomba dla tańczących - 10. października, sobota w godz. 13.00-16.00 

Salsa Clasica to nie tylko kursy i warsztaty, ale także imprezy. Już we wrześniu powrócą Toca me! i Zouk party. W październiku pierwsze Bachata party. 

We wrześniu Salsa Clasica organizuje warsztaty z Chavesem y Silvią - jedną z czołowych par stylu bachata sensual, a w listopadzie festiwal w hotelu Novotel wraz z konkursem BachataStars Poland 2015 - międzynarodowa obsada festiwalu, 2 dni warsztatów, 3 imprezy - tam trzeba być! 3. edycję Warsaw Bachata Meet Up! planujemy na wiosnę 2016. 

Ten sezon to także czas zupełnych nowości. Już w październiku nasza kadra instruktorska powiększy się o nowe twarze. Na razie niech pozostanie tajemnicą kto dołączy do grona instruktorów Salsa Clasica. 

Kolejną nowością będzie wyjazd weekendowy dla wszystkich fanów kizomby i bachaty. Organizację planujemy na początek 2016 roku. 

To i wiele, wiele więcej już w nowym sezonie. Koniecznie wpiszcie w kalendarz interesujące Was kursy i wydarzenia! Startujemy 1. września!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit