witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
TECHNIKA TAŃCA w Bachacie - brak miejsc! ZAPISY ZAMKNIĘTE!
Technika tańca to zupełna NOWOŚĆ w SALSA CLASICA! 

Kurs skierowany jest do wszystkich osób tańczących - zarówno na poziomie P2 jak i tych z poziomu Zet. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Przez całość kursu będziemy się skupiać na technice prowadzenia czyli leading&following. Każde zajęcia będą poświęcone jednemu zagadnieniu tanecznemu prowadzonemu na różne sposoby np. waves, prowadzenia na dalekich rękach czy technika położeń. Pokażemy Wam rozwiązania proste i popularne oraz te trudniejsze, oryginalne i mniej oczywiste. 

Zajęcia w całości opieramy na ćwiczeniach, nie na kombinacjach i czyścimy prowadzenie i podążanie. 

Takiej dawki techniki nie znajdziecie nigdzie indziej! 

Zajęcia prowadzą Karolina i Grzegorz Winiarek, którzy w tym miesiącu wygrali kwalifikacje BachataStars i tym samym zakwalifikowali się na Mistrzostwa Świata w Salamance. 

Startujemy 1.09.2015 - termin idealny na rozpoczęcie nauki - o godz. 19.00. 

Obowiązkowe zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym kursy@salsaclasica.pl oraz telefonicznie 537 664 232. 

Bądźcie z nami!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit