witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
Warsztaty z BACHATY SENSUAL dla tańczących - 19.09.2015
Po raz drugi zapraszamy Was na wyjątkowe Warsztaty Taneczne BACHATA SENSUAL z Dorotą i Dawidem! 

Bachata Sensual – narodziła się w Europie. Charakteryzuje się wolniejszym tempem i tańczeniem w znacznej części w bliskim kontakcie. Łączy w sobie unoszenia, opadania, przechyły i różnego rodzaju izolacje. 

Na warsztatach nauczycie się jak stać się jednością w tańcu. Krótka choreografia wprowadzi Was w zmysłowy świat Bachaty Sensual. Ważnym elementem będzie izolacja ciała, szczególnie klatki piersiowej, aby ciało poruszało się w sposób rytmiczny oraz płynny. Panowie nauczą się zmysłowej techniki prowadzenia a Panie dzięki elementom stylingu będą doskonaliły swój sposób poruszania się. 

WARSZTAT odbywa się 19 września w godzinach 13.00-16.00 

PROWADZĄCY: DOROTA KWAŚNA i DAWID GNATOWSKI 

CENNIK: 50 zł - całość warsztatu 
Dla posiadaczy karnetów open wstęp bezpłatny 

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym kursy@salsaclasica.pl lub numerami telefonu 537 664 532. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit