witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
3 edycja Warsaw Bachata Meet Up!
Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na 3. edycję Warsaw Bachata Meet Up! Trzecia edycja jest bogata w nowości - zamiast niedzielnej imprezy organizujemy czwartkowe pre-party, sprzedaliśmy wszystkie Blind passy, które wprowadziliśmy od tej edycji oraz przedstawiamy Wam niesamowitą parę z Cadiz, która po raz pierwszy odwiedzi Polskę!

CZYM JEST WARSAW BACHATA MEET UP!?
8 godzin zajęć z naszymi gwiazdami
3 imprezy taneczne(czwartek-pre party, piątek, sobota)
pokazy taneczne

17-20.03.2016

LUIS Y ANDREA
LUIS
Luis Garcia Rodriguez, urodzony w Kadyksie. Swoją karierę rozpoczął w wieku 5 lat, od nauki flamenco w szkole klasyki i flamenco. Przez 4 lata tańczył flamenco na festiwalach tanecznych. W wieku 13 lat rozpoczął naukę tańców latin. Zawsze miał ambicje żeby być jak najlepszym, dlatego podróżował po Hiszpanii, żeby uczyć się od najlepszych na festiwalach tanecznych. Już w rok później zaczął uczyć dzieląc się z innymi nabytą wiedzą. W ciągu ostatnich lat wykształcił w sobie nowy styl taneczny, który wykorzystuje również elementy flamenco.Uczestniczył w krajowych i międzynarodowych konkursach tanecznych zdobywając następujące tytuły:
-Drugie miejsce w Bachatart Hiszpania 2013.
-Zwycięzca Footwork World championship w grupie 2014.
-Zwycięzca Bachatastars Hiszpania 2014.
-Drugie miejsce Salsaopen Canarias 2015.
Jako artysta i instruktor nauczał na wielu festiwalach w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Belgii, Szwajcarii, Norwegii, Holandii, Szwecji, Irlandii, Niemczech, Egipcie, Chinach i Japonii. 

ANDREA
Andrea Cobos Gómez, urodzona na Ibizie. Swoją karierę taneczną rozpoczęła w wieku 3 lat ćwicząc gimnastykę artystyczną. Trwało to przez 7 kolejnych lat. Następnie rozpoczęła naukę tańców latin uczęszczając do grupy lady styling, z którą jeździła po kongresach tanecznych w całej Hiszpanii. Mając 15 lat wyjechała do Barcelony, zeby pracować z grupą "Latin Blood" uformowanej dla profesjonalistów przez Adriana i Anitę. Później została Team Trainer World Team Project Adriana i Anity. Obecnie naucza w Barcelonie w szkole Adriana i Anity i kontynuuje swoją karierę taneczną.
Nauczała na kongresach i festiwalach na całym świecie m.in w Hiszpanii, Francji, Belgii, Szwajcarii, Norwegii, Egipcie, Chinach i Japonii

Obecna cena FULLpassów to 260 zł. Obowiązuje do końca lutego
OFERTA SPECJALNA
Dla grup zorganizowanych - min. 6 osób, cena wynosi 234 zł/osoby.
COMBO PASS
WBMU3+ BachataStars Poland 2016(17-19.06.2016)
416 zł - do końca lutego(cena regularna 520 zł)
PARTY PASS
40 zł - do końca lutego

JAK KUPIĆ PASS?
Wystarczy wysłać do nas maila na adres zapisy@bachatastars.pl(Imię, nazwisko, e-mail, telefon), a następnie dokonać przelewu na nasze konto:
Salsa Clasica
72 1140 2004 0000 3202 7315 3200
w tytule wpisując: WBM Imię i nazwisko.
Dokonanie wpłaty jest gwarancją miejsca na warsztatach.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.warsawbachatameetup.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit