witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
SENSUALOWY SYLWESTER w SALSA CLASICA - LISTA ZAMKNIĘTA!!!
Kameralnie, rodzinnie i bardzo sensualowo! Tak właśnie będzie podczas jedynego w swoim rodzaju Sylwestra w SALSA CLASICA!!! 

Startujemy o godz. 21.00! Ilość miejsc zarówno dla panów jak i dla pań ograniczona!!!

Bachata i kizomba w najlepszym wydaniu. O muzyczną stronę wydarzenia zadba niezastąpiony Grzegorz Winiarek

CENNIK:
30 zł - dla pierwszych 6 osób
40 zł - do końca października
50 zł - do końca listopada
60 zł - do 24. grudnia 2015
70 zł - w dniu imprezy(obowiązkowy wcześniejszy zapis)

Cena obejmuje: kieliszek szampana o północy, przekąski typu chipsy, paluszki, ciasteczka etc oraz napoje gazowane i niegazowane. Alkohol można wnosić swój. 

Obowiązuje zasada PRZYNIEŚ to NA CO MASZ OCHOTĘ i podziel się z innymi!!! Ciasta, sałatki, tortille, babeczki - antytalenty kucharskie mogą przynieść paluszki lub chipsy :)

DRESSCODE:
Brokat, cekin i pióra w pupie

JAK SIĘ ZAPISAĆ:
Zapisy przyjmujemy na adres mailowy kursy@salsaclasica.pl w tytule wpisując SYLWESTER 2015 imię i nazwisko. Pieniądze należy przesyłać na konto: SALSA CLASICA 72 1140 2004 0000 3202 7315 3200 w tytule wpisując SYLWESTER 2015 imię i nazwisko

Nie ma na co czekać, lepiej zapisać się wcześniej :)

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit