witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
 • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
 • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
BachataStars Poland 2017 - Luis y Andrea Jose y Elena Sergio y Yocelin - Warsztaty, Konkurs, Imprezy
BachataStars to międzynarodowy konkurs tańca, którego fazy finałów krajowych odbywają się wielu państwach w całej Europie. Po raz trzeci organizujemy go w samym sercu Polski - Warszawie. Zwycięzcy konkursu pojadą na finały Europy!!!

BachataStars POLAND to:
 • Międzynarodowy konkurs tańca
 • 14 godzin warsztatów tanecznych z artystami z polski i zagranicy
 • 3 imprezy taneczne
 • pokazy
☆ ARTYSCI
Luis y Andrea
Jose y Elena
Sergio y Yocelin
wiecej informacji wkrotce

☆ OFICJALNY FOTOGRAF - GRZEGORZ KUCHARSKI
Praca fotografa pozwala mi realizować swoje pasje i sprawia mi dużo radości. Poprzez fotografię staram się przekazać emocje, kolory, które zatrzymana w kadrze chwila ma nam do zaoferowania.

☆ W jury zasiądą gwiazdy, które poprowadzą warsztaty taneczne towarzyszące wydarzeniu: Luis y Andrea, Jose y Elena, Sergio y Yocelin.

☆ Regulamin konkursu oraz zapisy par tanecznych, dostępne będą już niedługo na naszej stronie internetowej(w budowie). Wpisowe za uczestnictwo wynosi 60 zł/parę.

☆ CENNIK - obecne ceny passow do konca kwietnia
→Regularna cena Full passa(12h warsztatów, 3 imprezy, pokazy, wejście na konkurs) to 260 zl(cena grupowa wynosi 234 zl).
→PARTY PASS
Ceny podane zostana wkrotce

→Zakup biletów możliwy jest przez konto
Salsa Clasica
72 1140 2004 0000 3202 7315 3200
w tytule wpisując: Bachata Stars Imię i nazwisko. Następnie wysyłamy zgłoszenie na adres zapisy@bachatastars.pl - imię, nazwisko oraz e-mail

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów, imprez oraz uczestnictwa w konkursie dostępne wkrótce na stronie www.bachatastars.pl

Zostańcie z nami!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

 • SALSA CLASICA
 • tel. 537 664 231
 • tel. 537 664 232
 • kursy@salsaclasica.pl
 • ul. Bartoszewicza 5
 • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit