witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Pablo & Raquel - 5th edition of Warsaw Bachata Meet Up! - 16-18.03.2018
Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na 5. edycję Warsaw Bachata Meet Up! Tym razem zaprosilismy dobrze znaną Wam parę prosto ze slonecznej Hiszpanii - Pablo & Raquel

CZYM JEST WARSAW BACHATA MEET UP!?
8 godzin zajęć z naszymi gwiazdami
3 imprezy taneczne(czwartek-pre party, piątek, sobota)
pokazy taneczne
trzecia edycja epickiego Social Competition

16-18.03.2018

☆ PABLO & RAQUEL
Pablo Pérez & Raquel de Castro tańczą jako para od 2014, od tego czasu zdobyli wiele nagród w konkursach krajowych i międzynarodowych. Obecni Mistrzowie World Bachata Stars 2016, Spanish Bachata Stars Champions 2016 i International Bachatart Fusion Champions 2015, od 2014 klasyfikowali się do World Bachata Masters.
Ostatnio zdobyli 3-cie miejsce na World Bachata Masters 2017, jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na świecie. Obecnie uczą i dzielą się swoją wiedzą na całym świecie. Taniec jest jednocześnie ich pracą i pasją, ponieważ cały czas szkolą się, biorą udział w wielu profesjonalnych formacjach salsowych i bachatowych oraz nieustannie się szkolą u najlepszych instruktoró bachaty dominikańskiej i bachaty sensual.

☆ DJe:
więcej informacji wkrótce

☆ OFICJALNY FOTOGRAF:
GRZEGORZ KUCHARSKI
Nazywam się Grzegorz Kucharski. Praca fotografa pozwala mi realizować swoje pasje i sprawia mi dużo radości. Poprzez fotografię staram się przekazać emocje, kolory, które zatrzymana w kadrze chwila ma nam do zaoferowania.

☆ PROGRAM:
więcej informacji wkrótce

☆ IMPREZY(wiecej informacji wkrotce)
CZWARTEK
PIATEK
SOBOTA

→CENY(obecna obowiązuje do końca stycznia)
FULL PASS 240 zł. 10% zniżki dla oficjalnych grup.

JAK KUPIĆ PASS?
Wystarczy wysłać do nas maila na adres kursy@salsaclasica.pl(Imię, nazwisko, e-mail, telefon), a następnie dokonać przelewu na nasze konto:
Salsa Clasica
72 1140 2004 0000 3202 7315 3200
w tytule wpisując: WBMU Imię i nazwisko.
Dokonanie wpłaty jest gwarancją miejsca na warsztatach.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie www.warsawbachatameetup.pl

Możliwość przepisania full passa jedynie po opłaceniu różnicy w stosunku do aktualnej ceny full passa na konto organizatora
Wejście bez wydrukowanego biletu - 20 zł opłata dodatkowa

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit