witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Już od marca karnety open w Salsa Clasica

Karnet Open - nowość w Salsa Clasica!

Prawdziwa rewolucja w Salsa Clasica!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, już od 1 marca tylko w Salsa Clasica zaistnieje możliwość wykupienia Karnetu Open!

W ramach Karnetu Open będzie można uczestniczyć bez żadnych ograniczeń we wszystkich kursach organizowanych przez naszą szkołę. Karnet Open po wykupieniu jest ważny przez jeden miesiąc kalendarzowy i jest przypisywany imiennie tylko do jednego uczestnika.

Karnet Open to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wykupienia miesięcznego Karnetu Open już od 1 marca 2010!.

Cena tylko 200 zł !!!

Zapraszamy do tańca w Salsa Clasica!


NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit