witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata Sensual od podstaw - Start 12. lutego godz. 20.00 Bachata Sensual od podstaw - Start 12. lutego godz. 20.00 Kurs głównie oparty na stylu zrodzonym w Europie - Bachata sensual z elementami bachaty moderny i dominikany. Nastawiony na feeling pomiędzy partnerami.
  • CRASH COURSE BACHATA SENSUAL P3/S1 26 i 27.02.2019 14.00-17.00 CRASH COURSE BACHATA SENSUAL P3/S1 26 i 27.02.2019 14.00-17.00 Leading&Following technique! Bachata sensual narodziła się w Europie. Charakteryzuje się wolniejszym tempem i tańczeniem w znacznej części w bliskim kontakcie.
Już od marca karnety open w Salsa Clasica

Karnet Open - nowość w Salsa Clasica!

Prawdziwa rewolucja w Salsa Clasica!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, już od 1 marca tylko w Salsa Clasica zaistnieje możliwość wykupienia Karnetu Open!

W ramach Karnetu Open będzie można uczestniczyć bez żadnych ograniczeń we wszystkich kursach organizowanych przez naszą szkołę. Karnet Open po wykupieniu jest ważny przez jeden miesiąc kalendarzowy i jest przypisywany imiennie tylko do jednego uczestnika.

Karnet Open to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wykupienia miesięcznego Karnetu Open już od 1 marca 2010!.

Cena tylko 200 zł !!!

Zapraszamy do tańca w Salsa Clasica!


NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit