witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Weekendowy Crash course Bachata  Start 14-15.09 godz. 15-17.00 Weekendowy Crash course Bachata Start 14-15.09 godz. 15-17.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual poziom P-open Start 12.09.2019 godz 19.00 Bachata sensual poziom P-open Start 12.09.2019 godz 19.00 ZAPRASZAMY NA NOWY KURS BACHATY NA POZIOMIE P-OPEN Z DAWIDEM I ADĄ 
O nas
Jeśli marzysz o tym, aby błyszczeć na tanecznych parkietach ?
Jeżeli chcesz poznać nowych, interesujących ludzi ?
Jeżeli taniec jest Twoją pasją ?
Jeśli gorąca muzyka jest tym, co gra w Twojej duszy ?

Czekamy na Ciebie !! Witaj w świecie Salsa Clasica.

Salsa to jeden z najbardziej gorących i żywiołowych tańców na świecie. Ma w sobie radość, energię i słoneczny klimat. A co najważniejsze jest tańcem imprezowym, tańczonym masowo na całym świecie podczas salsotek, kongresów i festiwali.

To dla ciebie powstała Salsa Clasica ! Chcemy pokazać Ci ten niezwykły świat.

Z nami odkryjesz także uroki tańców orientalnych - bollywood oraz tańca brzucha. Tylko u nas nauczysz się sexy dance, poznasz techniki tańców klasycznych.

Salsa Clasica to nie tylko efektywne sposoby nauczania i nowatorskie metody. To także cała otoczka, Z nami przeżyjesz niejedną wspaniałą imprezę i wspólny wyjazd.

Salsa Clasica to także zajęcia dla najmłodszych - plastyka, zajęcia ruchowe i umuzykalniające pokażą Twojemu Maluchowi wspaniały artystyczny świat.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit