witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • BACHATA SENSUAL OD PODSTAW - Start 20.05.2019 godz.18.00 BACHATA SENSUAL OD PODSTAW - Start 20.05.2019 godz.18.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany. Sensual nastawiony jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leading&following.
  • Bachata sensual od podstaw Start 27.06.2019 godz.20.00 czwartek Bachata sensual od podstaw Start 27.06.2019 godz.20.00 czwartek ZAPRASZAMY NA NOWE P1 W SALSA CLASICA Z KASIĄ I NIKITĄ!!!
Już od teraz karnety open w Salsa Clasica - płacisz 200 zł

Już od teraz karnety open w Salsa Clasica - płacisz 200 zł i chodzisz ile chcesz przez cały miesiąc! Nie ma takiej oferty na rynku !

Karnet Open – nowość w Salsa Clasica !

Prawdziwa rewolucja w Salsa Clasica!

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów tylko w szkole tańca Salsa Clasica istnieje możliwość kupienia Karnetu Open !

W ramach Karnetu Open można uczestniczyć bez żadnych ograniczeń we wszystkich kursach organizowanych przez naszą szkołę. Karnet Open po wykupieniu jest ważny przez jeden miesiąc kalendarzowy i jest przypisywany imiennie tylko do jednego uczestnika.

Karnet Open to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wykupienia miesięcznego Karnetu Open

Cena tylko 200 zł !!!

Zapraszamy do tańca w Salsa Clasica!

Informacje: kursy@salsaclasica.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit