witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Taneczny konkurs- Salsa w Ciemno już po raz VII, w niedzielę 5 grudnia
SALSA W CIEMNO – VIII EDYCJA
W niedzielę 5 grudnia w Studiu Salsa Factory przy ul. Dzikiej w Warszawie odbędzie się kolejna – już ósma edycja konkursu Salsa w Ciemno organizowanego przez szkołę Salsa Factory .

Jest to konkurs salsy dla amatorów, typu "jack&jill", czyli zabawa z losowaniem par tuż przed wejściem na parkiet. Jury oceniać będzie przede wszystkim umiejętność improwizacji i zabawy z nieznanym sobie partnerem :-).
Podczas konkursu ocenia JURY, w którym zasiądą zasiądą goście z różnych szkół salsy z oraz publiczność. Imprezę uświetnią pokazy zaproszonych gości.
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. full passy  na  kongresy, warsztaty, kursy! Ich lista będzie na bieżąco aktualizowana na stronie www.SalsaFactory.eu
Już możecie wysyłać zgłoszenia. ZAPISY i pytania dotyczące Salsa w Ciemno : Klaudia@salsafactory.eu .
ZAPRASZAMY!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit