witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Wyjątkowe warsztaty Salsy Akrobatycznej już 19 grudnia ( niedziela) w godz. 16.00-17.30- zapisy trwają !

Salsa Akrobatyczna- niedziela 19. XII w godz. 16.00-17.30

Warsztaty salsy akrobatycznej on1 ( styl LA). Zajęcia łączą dynamikę charakterystyczną dla stylu salsy Los Angeles tańczonej w rytmie on1 oraz elementy typowo akrobatyczne- delikatne unoszenia, podnoszenia, przysiady w parze, położenia partnerki, zmiany poziomów. Są to warsztaty dla osób, które pragną, aby ich styl taneczny stał się bardziej widowiskowy, dynamiczny i szybki. Zajęcia przeznaczone dla tancerzy średnio oraz zaawansowanych, którzy pewnie czują się w technice tańca on1.

 

Od stycznia zajęcia znajdą się w regularnym grafiku szkoły Salsa Clasica

 

Zajęcia prowadzą: Karolina & Grzegorz

Koszt zajęć: 30 zł

- z kartą Multisport 5 zł
- z kartą firprofit oraz fitflex- bezpłatnie

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit