witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Weekendowy Crash course Bachata  Start 14-15.09 godz. 15-17.00 Weekendowy Crash course Bachata Start 14-15.09 godz. 15-17.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual poziom P-open Start 12.09.2019 godz 19.00 Bachata sensual poziom P-open Start 12.09.2019 godz 19.00 ZAPRASZAMY NA NOWY KURS BACHATY NA POZIOMIE P-OPEN Z DAWIDEM I ADĄ 
KIZOMBA INTRODUCTION, czyli warsztaty wprowadzające do kizomby już 12 lutego w godz. 13.30-15.30
Warsztaty KIZOMBA INTRODUCTION wprowadzające w świat kizomby...

kiedy: 12 lutego (sobota) o 13:30-15.30 zapraszamy na warsztaty dla początkujących, wprowadzające w świat tego zmysłowego tańca... Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać i poczuć kizombę.

Jeśli nie wiecie co to Kizomba...

Słowo "kizomba" w języku kimbudu oznacza "imprezę", "zabawę". Ten taniec łączy w sobie najlepsze cechy widowiskowej, dynamicznej semby z lirycznym i romantycznym zoukiem, dając tańczącym szerokie możliwości wyrazu swoich emocji. Na warsztatach będzie omówiony szereg uniwersalnych reguł, pozwalających ładnie wyglądać w tańcu i swobodnie się poruszać. Czyli wszystko, co jest potrzebne, aby móc się tym bawić i czerpać jak najwięcej przyjemności.

ZAJĘCIA POPROWADZĄ:
Olek Chmiel & Kalina Kwiatkowska

cena: 30 zł, z karta MutliSport 5 zł

Serdecznie zapraszamy!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit