witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
KIZOMBA INTRODUCTION, czyli warsztaty wprowadzające do kizomby już 12 lutego w godz. 13.30-15.30
Warsztaty KIZOMBA INTRODUCTION wprowadzające w świat kizomby...

kiedy: 12 lutego (sobota) o 13:30-15.30 zapraszamy na warsztaty dla początkujących, wprowadzające w świat tego zmysłowego tańca... Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać i poczuć kizombę.

Jeśli nie wiecie co to Kizomba...

Słowo "kizomba" w języku kimbudu oznacza "imprezę", "zabawę". Ten taniec łączy w sobie najlepsze cechy widowiskowej, dynamicznej semby z lirycznym i romantycznym zoukiem, dając tańczącym szerokie możliwości wyrazu swoich emocji. Na warsztatach będzie omówiony szereg uniwersalnych reguł, pozwalających ładnie wyglądać w tańcu i swobodnie się poruszać. Czyli wszystko, co jest potrzebne, aby móc się tym bawić i czerpać jak najwięcej przyjemności.

ZAJĘCIA POPROWADZĄ:
Olek Chmiel & Kalina Kwiatkowska

cena: 30 zł, z karta MutliSport 5 zł

Serdecznie zapraszamy!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit