witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
Latin Dance - kurs tańca dla narzeczonych
KURS LATIN DANCE DLA NARZECZONYCH


NOWOŚĆ!!! Latin dance (kurs dla narzeczonych) kurs przygotowujący pierwszy taniec weselny w gorących rytmach latino - elementy salsy & bachaty połączone w ciekawą, prostą i widowiskową choreografię.

Podczas zajęć będziemy uczyli się fragmentów znanych m.in. z filmu Dirty Dancing, ale przede wszystkim zadbamy o rozwój taneczny wszystkich uczestników

To wersja dla opornych, więc zapraszamy nawet tych, którzy nie wierzą, ze mogą !!

Kurs trwa 4 miesiące (16 zajęć)

Poziom 1 - Start 23 I  - można dołączyć
Prowadzący: Grzegorz Winiarek

* Cena kursu to 90 zł/4 zajęcia lub 10 zł/ zajęcia z kartą Multisport

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit