witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Impreza karnawałowa w Salsa Clasica

W tym roku nie możecie przegapić najlepszej imprezy karnawałowej w mieście, oczywiście tylko w rytmie Salsy, Bachaty i Kizomby!!!

Obowiązują stroje karnawałowe mile widziana inwencja twórcza;) Cenimy oryginalność i pomysłowość;)

Nasi instruktorzy poprowadzą dla was imprezową animację, przygotowali dla was, także wiele tanecznych niespodzianek... Karnawał z Salsa Clasica to gwarancja dobrej zabawy dla miłośników gorących latynoskich rytmów.

Zabawę rozkręcamy 12 stycznia (środa) od godziny 21.30 do 23.30

Zaprasza najbardziej gorąca szkoła Salsy w mieście;) Bawcie się razem z nami, to świetna okazja do poznanie nowych ludzi przy dobrej zabawie!!!

Bawcie się razem z nami!!!

www.salsaclasica.pl

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit