witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
SALSA SPRING BREAK już w najbliższy weekend 4-6 marca !!
Salseros!

Świeże full pass'y, kupujcie póki gorące!

Wieść ludowa głosi, że nadejście wiosny zwiastują jaskółki, za to przysłowie mówi, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Wszyscy salseros wiedzą, że prawdziwa wiosna zaczyna się podczas Salsa Spring Break w Warszawie. Każdy ptak, choćby nie wiem jak kolorowy, piękny, złoty, przed 4-6. marca to zwykła mistyfikacja. Zapytajcie Juana Matosa!

Już piąty raz z rzędu świętujemy nadejście wiosny na parkiecie. Co roku uczymy się coraz więcej footwork'ów, imprezujemy dłużej, bawimy się lepiej, dzięki wspaniałym artystom i oczywiście Wam, uczestnikom ze wszystkich stron salsowej Polski i krajów ościennych. W tym roku kolejny raz zaprosiliśmy nowojorską legendę z Dominikany, Juana Matosa z reggeaton'ową diablicą, Amneris Martinez. Czy wiecie, ze SSB to jedyny festiwal w Europie, podczas którego w kameralnej atmosferze za-cha-cha-ujecie z Juanem i przy odrobinie szczęścia dostanie Wam się także bachata z Amneris! Powracają do nas Anne i Anichi, których poznaliśmy podczas pierwszej edycji festiwalu oraz prosto z kraju pizzy, pesto i spagettii, Gigi Bianco i Gigi Bellomo – odkrycie zeszłorocznego Warsaw Salsa Festival.

Jeszcze jakieś wątpliwości? Rozwiejecie je w galerii video z zeszłego roku
http://www.salsaspringbreak.pl/

Myślisz, że przyjazd do Warszawy to za dużo zachodu? Nic bardziej mylnego! Warsztaty, imprezy, bar, restauracja znajdują się w jednym miejscu, 5 minut tramwajem od centrum! Walizka w dłoń i widzimy się na Powiślu!

Zapraszamy na  www.SalsaSpringBreak.pl !

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit