witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Warsztaty SWINGU - Boogie woogie i rock&roll

Tym razem będziecie mogli Państwo przenieść się z nami w złote czasy lat 30-50, a to za sprawa warsztatów Boogie Woogie i Rock and Roll z aktualnie najlepszą i najbardziej popularną grupą propagująca tańce swingowe - SwingStep.pl.

 

Warsztaty poprowadzą:

Grzegorz Cherubiński i Agnieszka Cherubińska - Vice Mistrzowie Pucharu Świata Boogie Woogie 2011, aktualnie Mistrzowie Polski Boogie Woogie, popularność zdobywali występując w takich programach TV jak: Jaka to melodia? TVP,  Mam Talent TVP, Jako oni śpiewają? Polsat. Grzegorz był również uczestnikiem warsztatów ostatniej edycji You Can Dance.

Grzegorz Kowalczyk z partnerką - trener i choreograf grupy. Jako tancerz dwukrotny Vice Mistrz Świata Boogie Woogie oraz Vice Mistrz Świata Swing Dance, 9 - krotny Mistrz Polski Boogie Woogie, Zdobywca mi. Pucharów Austrii, Niemiec, Holandii, czy Rosji. Jest dotąd najbardziej utytułowanym polski tancerzem Boogie Woogie w historii.

 

Warsztaty prowadzone będą w stylach tańca:

Boogie Woogie powstało na przełomie lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, wśród czarnoskórej społeczności amerykanów. W Europie pojawiło się w trakcie II wojny światowej wraz z przybyciem na jej tereny amerykańskich żołnierzy. Boogie Woogie uważane jest za jeden z najszybszych tańców świata. To taniec niesamowicie widowiskowy i żywiołowy. Poza krokiem podstawowym i przejściami tanecznymi uzupełniony o figury, wykopy i interpretacje muzyki. Jest niewątpliwe tańcem godnym polecenia dla tych którzy chcą się wyszaleć.


Rock and Roll pojawił się w połowie lat pięćdziesiątych i rozwijał wraz z nurtem tego stylu muzycznego. Taniec, który dla konserwatywnej części społeczeństwa był wykluczony, wśród ówczesnej młodzieży bił rekordy popularności. Rock`n`roll charakteryzuje się żywiołowością i dynamiką oraz przede wszystkim dużą ilością figur tanecznych, również akrobatycznych. Taniec kolorowy, wesoły i szalony tańczy się w rytm utworów takich legend jak Elvis Presley, czy Shakin Stevens. Rock and roll w tłumaczeniu oznacza: „kołysać się i kręcić”, więc nie pozostaje nic innego jak to po prostu uczynić.

 

W ramach cyklu warsztatów poznacie Państwo podstawowe kroki i przejścia tych stylów oraz figury i elementy taneczne.

PROGRAM PIERWSZEJ EDYCJI WARSZTATÓW


17.06.2011 PIĄTEK

19.30 - 20.45 - Boogie Woogie cz. I

20.45 - 22.00 - Rock and Roll cz. I

 

18.06.2011 SOBOTA

19.45 - 21.00 - Boogie Woogie cz. II

21.00 - 22.15 - Rock and Roll cz. II

CENNIK

Full pass(wszystkie zajęcia): 90 zł, dla posiadaczy kart benefit 2 kliknięcia+50 zł, fitprofit 1 kliknięcie+70 zł

Boogie Woogie pass: 55 zł, dla posiadaczy kart benefit 2 kliknięcia+30zł, fitprofit 1 kliknięcie+40 zł

Rock&roll pass: 55 zł, dla posiadaczy kart benefit 2 kliknięcia+30 zł, fitprofit 1 kliknięcie+40 zł

Niestety nie można wykupić pojedynczego wejścia na warsztaty, gdyż bloki Boogie Woogie i Rock&Roll tworzą pewną całość.

Zapisy przyjmujemy drogą mailową kursy@salsaclasica.pl lub telefoniczną 889 069 432. Rezerwacja miejsca zostaje potwierdzona dopiero po dokonaniu opłaty. Opłaty za warsztaty można wnosić w siedzibie szkoły lub na konto:

KAROLINA ŁĘKAWA SALSA CLASICA

ul. Bartoszewicza 5 00-337 Warszawa, nr rachunku: 72 1140 2004 0000 3202 7315 3200

Ilość miejsc ograniczona!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit