witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata od podstaw START 7.01.2020 godz. 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata sensual od podstaw Start 28.11.2019 godz 19.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
STREET PARTY z SALSA CLASICA
Jak co roku, redakcja portalu Kontynent Warszawa - Warszawa Wielu Kultur w ostatnią niedzielę sierpnia zaprasza na Warszawskie Wielokulturowe Street Party - festiwal uliczny, którego celem jest promocja wielokulturowości poprzez wspólną, radosną zabawę. 

Odbywający się po raz piąty festiwal, tym razem pod hasłem'Warszawa - wspólna sprawa' składa się wielokulturowej parady oraz miasteczka wielokulturowego, w którym czeka na Was wiele warsztatów, pokazów i gier, a także scena, na której zaprezentują się najlepsze warszawskie zespoły wielokulturowe.

Tym razem wielokulturowa parada otwierająca Street Party, nawiązująca do wydarzeń przypominających karnawał w Rio, Notting Hill Carnival, fiesty uliczne w Hiszpanii wyruszy pod hasłem ‘Warszawa - Wspólna sprawa’ o godz. 13.00 z Placu Bankowego, a miasteczko zbudujemy na przestrzeni ulicy Krakowskie Przedmieście pomiędzy ul. Miodową a Pałacem Prezydenckim.

SALSA CLASICA prowadzi warsztaty taneczne od godziny 18.15 poprzedzone pokazem salsy.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit