witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Już w najbliższy weekend odbędzie się WARSAW SALSA FESTIVAL 2012

Warsaw Salsa Fesival

 

WSF – Warsztaty z najlepszymi, Szalone imprezy, Fenomenalna atmosfera albo jak kto woli Warsaw Salsa Festival. Wydarzenie, które zdobyło renomę na całym świecie zaskarbiając sobie sympatię fanów wszelkich stylów tanecznych. Co stoi za sukcesem tego eventu? To proste, u podstaw leży zdobywane przez lata doświadczenie ludzi tańczących, chcących dać innym tancerzom festiwal o jakim sami marzą. To najlepsi artyści, którzy wyróżniają się na salsowej scenie pasją, charyzmą i profesjonalizmem. Jednak najważniejszym elementem są uczestnicy, przyjeżdżający do stolicy setkami (dosłownie setkami) z całej Europy i nie tylko. Z myślą o nich przez cały rok planowane są warsztaty, wyszukiwane najlepsze sale na zajęcia, najbardziej klimatycznych miejsca na imprezy, aby przez te dni móc razem dzielić niesamowita energię. Ósma edycja to 4 imprezy do białego rana (pomimo listopadowych długich nocy!), 3 parkiety: główny, sala sensual oraz sala kubańska. Powalający skład instruktorów z Eddiem Torresem na czele gwarantuje warsztaty inspirujące, dostarczające zarówno rozrywki jak i wiedzy. W grafiku na pewno znajdą się klasyki gatunku czyli: Pachanga z Juanem Matosem, partnerwork on2 z Adolfo Indacocheą, rumba z Maykelem Fontsem, zouk z Pastym i Jostą, bachata z Ataca i Alemaną, Orishas z Yeni Molinet, reggaeton z Black Energy, body movement z Burju i Victorem, styling z Yamulee, kizomba z Afrolatin Connection, tricks & dips z Nuno i Vandą czy footwork z Ramark Dance Company. VIP pass na WSF 2012 to absolutny must have tego sezonu! Już zakreśliliście weekend 9-11 na czerwono w kalendarzu?


Szczegółowy cennik festiwalu dostępny na stronie http://www.salsafestival.pl/2012/pl/warsaw-sf

Dołącz do najbardziej roztańczonego wydarzenia roku!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit