witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Weekendowy Crash course Bachata  Start 14-15.09 godz. 15-17.00 Weekendowy Crash course Bachata Start 14-15.09 godz. 15-17.00 Bachata to taniec pochodzący z Dominikany jednak jego sensualowa wersja pochodzi z Hiszpani. Bachata Sensual nastawiona jest na feeling pomiędzy partnerami. Opiera się na zasadzie leadingu&followingu.
  • Bachata sensual poziom P-open Start 12.09.2019 godz 19.00 Bachata sensual poziom P-open Start 12.09.2019 godz 19.00 ZAPRASZAMY NA NOWY KURS BACHATY NA POZIOMIE P-OPEN Z DAWIDEM I ADĄ 
HAVANA - 4.08 - impreza pod patronatem SALSA CLASICA
SALSA CLASICA zaprasza serdecznie wszystkich salseros na imprezę w klubie HAVANA. Już 4.08.2012 będziemy bawić się przy najlepszych kawałkach salsy liniowej, kubańskiej, bachaty i kizomby. 

Jeżeli jesteś naszym kursantem to wchodzisz ZA DARMO - jedynym warunkiem jest zapisanie się na listę osób zaproszonych. Jak to zrobić? Zapisu możesz dokonać w recepcji szkoły, telefonicznie lub mailowo podając imię i nazwisko oraz kurs na który chodzisz. Dla osób niezrzeszonych z SALSA CLASICA wstęp 10 zł.

Podczas imprezy będzie miał miejsce konkurs na najbardziej wszechstronną parę. Aby wziąć udział w konkursie należy zapisać się mailowo pod adresem kursy@salsaclasica.pl w tytule wpisując KONKURS, a w treści imiona i nazwiska osób, które chcą wziąć udział w konkursie. Zadaniem osób tańczących będzie dostosowanie stylu tańca do muzyki.

Do wygrania:
1.miejsce(karnet open na 1 miesiac do SALSA CLASICA oraz bon na 150 zl do wykorzystania w sklepie tanecznym All for dance)
2.miejsce(karnet open na 1 miesiac do SALSA CLASICA oraz bon na 50 zl do wykorzystanie w sklepie tanecznym All for dance)
3.miejsce(karnet open na 1 miesiac do SALSA CLASICA oraz bon znizkowy 20 zl przy zakupie pow. 50 zl w sklepie tanecznym All for dance)

Startujemy 4.08.2012 o godzinie 22.00 w Klubie HAVANA na ulicy Kolejowej 8/10.

Nie może Cię tam zabraknąć!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit