witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Specjalna niedzielna promocja 2+1
Z myślą o najbardziej zagorzałych zwolennikach tańca przygotowaliśmy specjalną promocję 2+1, w której trzeci kurs dostaniecie za darmo!!! Promocja dotyczy kursów niedzielnych w bloku:

1. Rueda de casino
2. Mambo - Przestawienie z 1 na 2
3. Salsa LA poziom S open


Wykupując karnety na pierwsze dwa zajęcia trzecie dostaniecie za darmo!!!
Promocja obejmuje również posiadaczy kart partnerskich - jedno kliknięcie + dopłata 10 zł upoważnia Was do uczestnictwa w trzech kursach!

Takiej oferty nie znajdziesz w żadnej innej szkole! Jeszcze masz wątpliwości? Napisz kursy@salsaclasica.pl lub zadzwoń 883 069 432!!!

Dołącz do społeczności SALSA CLASICA i ciesz się tańcem!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit