witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
HAMBURG SALSA FESTIVAL
Rozpoczynamy zbieranie grupy na Hamburg Salsa Festival, który odbędzie się w dniach 12-15 lipca 2013! Dołącz do nas! Takiej okazji nie można przegapić!

HAMBURG SALSA FESTIVAL jest jednym z największych kongresów salsowych w Europie. Najlepsi instruktorzy z całego świata, ponad 60 godzin warsztatów tanecznych, 3 niesamowite imprezy, a do tego MUZYKA NA ŻYWO! W tym roku będzie grał dla Was RAY PEREZ!!!

Szczegółowy program imprezy dostępny na stronie http://www.salsafestival-hamburg.de/en/program.html

W tym momencie zbieramy tylko chętnych na party pass w cenie 65 euro, który upoważnia Was do wejścia na wszystkie imprezy taneczne.

Zapisy prowadzimy do 23. czerwca 2013!!!

Termin wpłat przypada na okres do 30. czerwca 2013. Prosimy o przesyłanie pieniędzy za fullpassy/party passy do końca tego terminu na konto 72 1140 2004 0000 3202 7315 3200 w tytule wpisując "Imię i nazwisko HAMBURG". Przypominamy, że w następnym terminie wpłat cena full passu wzrasta.

Ceny oraz niezbędne informacje:
1. NOCLEGI - podjęliśmy decyzję, że kwaterujemy się w hostelu GENERATOR. Jest to nowy hostel, wybudowany w styczniu ubiegłego roku. Pokoje są skromne, ale za to lokalizacja jest bardzo komfortowa(30 minut spacerem od miejsca imprez, 10 minut samochodem, 15 minut komunikacją miejską). Cena jest uzależniona od rodzaju pokoju. Będziemy chcieli kwaterować się w pokojach 6-cio(ok.100 zł/noc) lub 8-mio(ok.80 zł/noc) osobowych. Możliwe że dostaniemy grupową zniżkę :). Oczywiście nikogo nie przymuszamy do opłacenia z nami noclegu, to jest propozycja z której można skorzystać. Informacje na temat hostelu na stronie booking oraz na stronie oficjalnej.
2. TRANSPORT - Chcemy pogrupować się w grupy samochodowe po 5 osób i podzielić koszty dojazdu między siebie. Prosimy o zaznaczenie kto wykazuje chęć bycia przewodnikiem grupy(kierowcą znaczy się).W przypadku dużego zainteresowania festiwalem, będziemy załatwiali autokar.

Cena całkowita(pass, dojazd, zakwaterowanie) waha się w granicach 700-1000. Nie uwzględnia to jedzenia i innych dodatkowych zakupów lub atrakcji.

Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się na adres mailowy kursy@salsaclasica.pl w tytule wpisując HAMBURG SALSA FESTIVAL.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit