witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!
Walentynkowe WARSZTATY BACHATY z Łukaszem i Magdą(LOFToDANCE Kraków)
Zajęcia na podwyższonym tętnie jak i poziomie zaawansowania. Poruszamy się w materii improwizacji, lecz choć wszystkie chwyty dozwolone, nie wszystkich użyć warto. Rzecz opowiada o namiętności w tańcu, a w szczególności o specyfice prowadzenia tej subtelnej rozmowy. Zajmujemy się wyłącznie tańcem improwizowanym, czyli takim, który tańczymy w socjalu, w klubie. Tańczymy bardzo blisko siebie, bo szybko marzniemy, lub jak kto woli, lubimy się do siebie przytulać. Więcej o samej grze, podczas zajęć.
Gorąco zapraszamy!!!

9.02.2013 16.00-19.00

Program warsztatów:
- Za ruch partnerki w tańcu odpowiedzialny jest facet - ona tańczy dokładnie to co prowadzisz, wiec ma znaczenie czy robisz to dobrze.
- Dlaczego nie prowadzę dziewczyny siłą- o wymowie dotyku oraz pozostałych zmysłów w improwizacji
- Kobiety marzą by być porwanymi do tańca, co to znaczy i czemu ma aż takie znaczenie- przestrzeń w tańcu i wykorzystanie energii przez partnerkę
- Trzy elementy improwizujące: partnerka, partner... a co z muzyka?
- Bachata opowiada o namiętnosci, a jaki jest mój taniec, i o czym mówi?- improwizacje

Miejsce: Dla waszego komfortu postanowiliśmy wynajać większa sale! Warsztaty odbędą się w szkole jogi ASTANGA JOGA STUDIO na ulicy Gałczyńskiego 4. To tylko 5 minut drogi od siedziby SALSA CLASICA! www.astanga.pl

Z uwagi na specyfikę sali obowiązuje obuwie taneczne(snikery, jazzówki, baletki) lub sportowe(adidasy). Można również tanczyć boso lub w skarpetkach :D

W tym tańcu nie można tanczyć źle, popełniać błędów, ani się pomylić... Ryzyko jest dużo większe. Może nie wywoływać dreszczy... 

Łukasz Raś - Założyciel krakowskiej szkoły tańca LOFToDANCE (a wcześniej Centrum Tańca i Ruchu PADE), absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, tancerz, aktor, choreograf. Obecnie zajmuje się izolacjami, improwizacją w tańcu oraz kontaktem miedzy partnerami. Prowadził zajęcia na największych kongresach tanecznych w Polsce (Crystal/Key Salsa Festival, Warsaw Salsa Festival, Warsaw Summer Salsa Festival, Wroclaw Salsa Festival), a także na licznych warsztatach. Układał choreografie m. in. 
w programie "Taniec z gwiazdami". Obecnie reżyseruje spektakl taneczny w Operze Krakowskiej w oparciu o autorski scenariusz.

Magdalena Peciak - zarażanie tańcem to pasja. Można to robić na dwa sposoby: tańcząc i ucząc. W tańcu zjawiskowa. Na zajęciach porywająca, zabawna, a przede wszystkim rzetelna. Jej ladies styling to masa pozytywnej energii nie oczekuj, że z zajęć wyjdziesz w suchej koszulce! Zaczęła swoja przygodę z tańcem w wieku 6 lat. Przez 11 lat trenowała taniec towarzyski. Ukończyła Szkole Muzyczna I i II stopnia im. L. Różyckiego w Kielcach (w klasie rytmiki i w klasie fortepianu). Salsę tańczy od 2006 roku. Zaczynała od kubany, obecnie ukierunkowana jest przede wszystkim na NY, LA i bachate. Ma duże doświadczenie instruktorskie. Poza nauka w krakowskich szkołach salsy, uczyła również na międzynarodowych kongresach (Crystal Salsa Festival oraz Summer Salsa Festival).

SPECJALNY CENNIK WARSZTATOWY:
Do 27.01.2013
60 zl - całosc warsztatów
45 zl + klikniecie - dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem
40 zl - dla posiadaczy karnetów open w szkole tańca SALSA CLASICA

Do 28.01.2013 do 3.02.2013
70 zl - całosc warsztatów
55 zl + klikniecie - dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem
50 zl - dla posiadaczy karnetów open w szkole tańca SALSA CLASICA

Od 4.02.2013
80 zl - całosc warsztatów
65 zl + klikniecie - dla posiadaczy kart multisport, fitprofit, fitflex i oksystem
60 zl - dla posiadaczy karnetów open w szkole tańca SALSA CLASICA

Opłatę należy uiścić w siedzibie szkoły lub przelewem na konto 72 1140 2004 0000 3202 7315 3200 w treści wpisując WARSZTATY LOFToDANCE Imię i nazwisko. Osoby, które dokonują opłaty przelewem musza mieć ze sobą potwierdzenie przelewu. Kliknięcia karta lub sms systemu oksystem klikamy przed wejściem na warsztaty. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit