witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata Sensual od podstaw - Start 12. lutego godz. 20.00 Bachata Sensual od podstaw - Start 12. lutego godz. 20.00 Kurs głównie oparty na stylu zrodzonym w Europie - Bachata sensual z elementami bachaty moderny i dominikany. Nastawiony na feeling pomiędzy partnerami.
  • CRASH COURSE BACHATA SENSUAL P3/S1 26 i 27.02.2019 14.00-17.00 CRASH COURSE BACHATA SENSUAL P3/S1 26 i 27.02.2019 14.00-17.00 Leading&Following technique! Bachata sensual narodziła się w Europie. Charakteryzuje się wolniejszym tempem i tańczeniem w znacznej części w bliskim kontakcie.
Cha cha dla natchnionych salsą - warsztat
Serdecznie zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju ośmio-lekcyjny warsztat z cha cha cha. Zajęcia w sobotnie popołudnia w kwietniu i w maju. 

Cha cha w wydaniu nowojorskim to doskonałe uzupełnienie dla wszystkich tańczących już salsę. Zajęcia w parach przeznaczone dla nieco bardziej doświadczonych salseros, którzy nie mają już kłopotów z rytmem oraz krokiem podstawowym w salsie. Cha cha daje więcej swobody, pomaga interpretować muzykę, bazując na figurach salsowych.

Zajęcia odbywają się w kwietniu: 6,13,20, 27 oraz w maju: 4,11,18,25.
Zapisy standardowo przez formularz, mail lub kontakt telefoniczny.
Można wykupić karnet na całość za 150 zł lub pojedyncze wejście za 30 zł. Na ten kurs nie sprzedajemy karnetów na 4 zajęcia. Karnety open i mix obowiązują normalnie.

Zajęcia prowadzi Grzegorz Winiarek
Serdecznie zapraszamy!!!

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit