witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata Sensual od podstaw - Start 12. lutego godz. 20.00 Bachata Sensual od podstaw - Start 12. lutego godz. 20.00 Kurs głównie oparty na stylu zrodzonym w Europie - Bachata sensual z elementami bachaty moderny i dominikany. Nastawiony na feeling pomiędzy partnerami.
  • CRASH COURSE BACHATA SENSUAL P3/S1 26 i 27.02.2019 14.00-17.00 CRASH COURSE BACHATA SENSUAL P3/S1 26 i 27.02.2019 14.00-17.00 Leading&Following technique! Bachata sensual narodziła się w Europie. Charakteryzuje się wolniejszym tempem i tańczeniem w znacznej części w bliskim kontakcie.

Szkoła Slalsa Clasica

Salsa to słowo, które po hiszpańsku oznacza sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania. W przypadku tańca można to potraktować jako nazwę stylu, lub faktu, że salsa jest tańcem łączącym elementy różnych gatunków muzycznych i kroki wielu innych tańców.

Salsa Clasica to coś więcej niż zwykły taniec. To:

-styl życia, bycia i sposób myślenia

-bogaty wybór kursów na różnym poziomie zaawansowania

-profesjonalna kadra instruktorska

-małe grupy

-indywidualne podejście do kursantów

-stała możliwość rozwoju

-Agencja Artystyczna(zespoły taneczne, grupy choreograficzne, zespoły wokalne etc)

Salsa Clasica to wspólne imprezy, warsztaty, festiwale, wyjazdy letnie i zimowe, to wspólna pasja, która łączy pozornie odmiennych ludzi w każdym wieku.

Chcesz dołączyć do nas ?
Zapraszamy
Salsa Cl
asica

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit