witamy serdecznie w salsa clasica

Witamy w Salsa Clasica najbardziej gorącej szkole tańca w Warszawie. Zapraszamy na nasze kursy, które wprowadza Was w świat różnorodnych rytmów tanecznych. Gorąca salsa w parach, a może latino solo? Taniec brzucha, tango, bachata czy kizomba. To wszystko oraz wiele, wiele innych zajęć zarówno solo jak i w parach, a do tego wyjazdy, obozy i imprezy- wszystko w centrum Warszawy !!!

NOWOŚCI KURSOWE W NASZEJ SZKOLE

więcej kursów
  • Bachata w parach - poziom s-open Bachata w parach - poziom s-open Nowa bachata na poziomie średnio-zaawansowanym dla osób pragnących polepszyć swój styl, nauczyć się nowych figurek oraz podkręcić swoje umiejetnosci w musicality
  • Bachata w parach od podstaw Bachata w parach od podstaw Pierwsze kursy w parach na start! NOWA bachata w parach od podstaw . Informujemy jednocześnie że liczba miejsc na kursie jest ograniczona, dlatego zapis na zajęcia jest OBOWIĄZKOWY!!!

Agencja artystyczna Salsa Clasica

SALSA CLASICA pragnie przedstawić Państwu bogatą ofertę usług artystycznych.

POKAZY TANECZNE
Prezentujemy gotowe choreografie lub tworzymy nowe na specjalne życzenie zleceniodawcy. Wybierz charakterystykę pokazu, ilość tancerzy, sam zadecyduj o długości pokazu, a my przygotujemy dla Ciebie choreografię! W naszej ofercie znajdują się następujące style taneczne:
1. Salsa
Pokazy salsy w parach(salsa LA, mambo, salsa kubańska) oraz latino solo.
2. Grupa Dreams'n'Success
Pokazy grupy dziewcząt w stylu broadway jazz, jazz, lata 20, hip hop, video clip dancing i wielu innych
3. Taniec brzucha
4. Hip hop, locking, waacking, video clip dancing
5. Tango
    
NAUKA TAŃCA
Oferujemy Państwu naukę tańca na imprezach zorganizowanych, bankietach, spotkaniach biznesowych itp. Wybierz swoją technikę taneczną i daj się wciągnąć w świat ruchu!

KONCERTY WOKALNE
Salsa oznacza sos. Salsa Clasica to nie tylko zajęcia taneczne i pokazy tańca, ale również oprawa wokalna oraz koncerty wokalne. Współpracujemy z grupą artystów i muzyków z całej Polski. Osoby przez nas zatrudniane mają wykształcenie wokalne lub muzyczne, pracujemy bowiem tylko z profesjonalistami. Dzięki temu, że w Salsa Clasica działają też wokaliści i muzycy jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną oprawę artystyczną.

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia interesującej Cię oferty. Jesteśmy dostępni pod adresem mailowym kursy@salsaclasica.pl oraz telefonicznym 883 069 432

Gorąco zapraszamy do współpracy!                      

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera

Newsletter Salsa Clasica

KONTAKT

  • SALSA CLASICA
  • tel. 537 664 231
  • tel. 537 664 232
  • kursy@salsaclasica.pl
  • ul. Bartoszewicza 5
  • (przy skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej oraz Tamki)
Mapa dojazdu Salsa Clasica

DOŁĄCZ DO NAS
NA FACEBOOK'U

KLIKNIJ! Salsa Clasica Facebook

Salsa Clasica akceptuje karty MultiSport i Profit