KursyNoweSzlachetna paczka z Salsa Clasica

https://salsaclasica.pl/wp-content/uploads/2022/11/paczka.jpeg

Kochani! Już dawno chcieliśmy ponownie zaangażować się w Szlachetna Paczkę. Wierzymy, że jako szkoła jesteśmy w stanie pomóc tym, którzy są w potrzebie.

Kochani! Już dawno chcieliśmy ponownie zaangażować się w Szlachetna Paczkę. Wierzymy, że jako szkoła jesteśmy w stanie pomóc tym, którzy są w potrzebie.
Wybraliśmy rodzine, która potrzebuje naszej pomocy:
Członkowie rodziny
Katarzyna 40 lat
Monika 16 lat
Krzysztof 17 lat
Aleksandra 7 lat
Historia Rodziny
Pani Katarzyna wraz z dziećmi od wielu lat zamieszkuje obrzeża Warszawy. Na co dzień zajmuje się sprzątaniem. Podejmuje prace dodatkowe aby zapewnić lepszy byt rodzinie. Pani Katarzyna jest osobą pracowitą. Wolne chwile spędza z rodziną, lubią wspólnie gotować. Najmłodsza córka, Aleksandra chodzi do 2 klasy, natomiast starsze rodzeństwo, Monika i Krzysztof chodzą do szkoły średniej gastronomicznej. Rodzina sobie radziła do czasu kiedy w styczniu zmarł mąż. Również status prawny pani Katarzyny nie jest do końca uregulowany, ponieważ pani Katarzyna stara się o pobyt stały gdyż jest pochodzenia ukraińskiego (mąż był Polakiem) Z tego też powodu rodzina nie dostaje świadczenia 500+. Przychód rodziny to 2360zł , wydatki wynoszą 1140 zł, po odliczeniu wydatków na rachunki i karty miejskie zostaje 305 zł na osobę.
Rodzina stara się stawić czoła obecnej sytuacji . Mimo przeciwnościom które spotkały rodzinę nie poddają się. Pani Katarzyna jest bardzo pracowita – dużo pracuje , jest silna i zaradna. Dzieci chcą się wykształcić w profilu gastronomicznym, skończyć szkolę i zdobyć pracę w zawodzie . W wolne dni czas lubią spędzać wspólnie – grają w gry, gotują . Co daje im jeszcze więcej siły – wzajemnie są dla siebie wsparciem . Pani Katarzyna jest wdzięczna za to, że ma zdrowe dzieci . Najmłodsza córka Aleksandra jest promyczkiem rodziny i wprowadza dużo życia i optymizmu w domu.
Trzy kluczowe potrzeby Rodziny
1. Żywność
Żywność jest podstawową potrzebą, na jej zakup potrzeba sporo pieniędzy. Otrzymanie żywności w paczce znacznie odciąży skromny budżet rodziny.
2. Odzież
Rodzinie brakuje poszczególnych części odzieży. Otrzymanie ubrań w paczce znaczne odciążyłoby budżet rodziny.
3. Środki czystości
Środki czystości byłyby odciążeniem finansowym dla rodziny, nie na wszystko rodzina może sobie pozwolić.
Chcesz pomóc? Kliknij w plik i zapisz co jesteś w stanie kupić/przynieść. Każdy nawet najmniejszy produkt to duży wkład dla potrzebujących! ♥️♥️♥️ https://docs.google.com/…/1-jh2khxsJyh40He7vik7Pq2…/edit
Na produkty czekamy do wtorku 6.12.2022, potem potrzebujemy czasu na spakowanie niezbędnych rzeczy, które zawieziemy 9.12.2022 ♥️♥️♥️
Liczymy na Wasze dobre serduszka. Na prawdę nie trzeba wiele 💖

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Bądź na bieżąco

Odwiedź nas
ul. Bartoszewicza 5
+ 48 537 664 232
pon - pt: 17:00 - 22:00
Na skróty