https://salsaclasica.pl/wp-content/uploads/2022/08/IMG_5846-scaled.jpg

Eduard "Edu" Moreno Gil

Jestem Eduard, pochodzę z Hiszpanii, a obecnie mieszkam w Warszawie. Moją największą pasją jest taniec.
Karierę taneczną rozpocząłem po studiach w 2008 r. i nieustannie ją rozwijam. Od samego początku wkładałem w naukę tańca dużo pracy i energii, a z czasem zacząłem występować na scenie i brać udział w różnych zawodach. Zdobyłem 1. miejsce w mistrzostwach Europy w hip-hopie wraz z moim zespołem „Deepers”. Kilka lat później moja praca zaowocowała pierwszym wyzwaniem zawodowym, jakim było prowadzenie zajęć tanecznych dla dzieci.
Po przeprowadzce do Wielkiej Brytanii prowadziłem zajęcia z hip-hopu dla grupy młodych studentów, a także startowałem w światowych zawodach UDO w Glasgow. Zacząłem tańczyć bachatę 3 lata temu i stała się ona jednym z moich największych odkryć. Zakochałem się w tym stylu i od tego czasu podróżuję i doskonalę swoją technikę z najlepszymi nauczycielami na całym świecie.
Moja pasja nie kończy się na zdobywaniu wiedzy. Cały proces nauczania daje mi możliwość przekazywania jej moim uczniom i pomaganiu im w rozwijaniu odpowiednich umiejętności tanecznych, motywowaniu oraz dostarczaniu dużej dawki energii podczas zajęć.
Chcesz popracować nad swoją techniką tańca i poszerzyć wiedzę na temat podstaw bachaty? Przyjdź na moje zajęcia i połącz naukę z dobrą zabawą!

Bądź na bieżąco

Odwiedź nas
ul. Bartoszewicza 5
+ 48 537 664 232
pon - pt: 17:00 - 22:00
Na skróty